Apple iPhone X 64GB space gray

Mobilní telefon 5.8" Super Retina 2436x1125 OLED s technologií 3D Touch, procesor Apple A11 Bionic Hexa Core 64bit, interní paměť 64GB, fotoaparát 2x 12Mpx F/1.8 + 7Mpx F/2.2, optická stabilizace, GPS, NFC, 3G/LTE, Lightning, Face ID

Žádné hodnocení. Kód: 1000201
Výrobce: Apple
Externí sklad - doba dodání 5-7 dní
26.880 KÄŤ , plus doprava
Doba dodání: 5 - 7 Dnů
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
 
Apple iPhone X 64GB space gray

iPhone X

iPhone jsme si vĹľdycky pĹ™edstavovali jako zařízenĂ­, kterĂ© je vlastnÄ› jen obrazovka. KterĂ© ustoupĂ­ tomu, co na nÄ›m zrovna dÄ›láš. A kterĂ© je tak inteligentnĂ­, Ĺľe reaguje na dotyky, slova i pohledy. S iPhonem X jsme tuhle pĹ™edstavu promÄ›nili v realitu. Takhle vypadá budoucnost.

 

Design a displej

Displej, kam se podíváš.

CelĂ˝ iPhone X je displej. ĂšplnÄ› novĂ˝ 5,8palcovĂ˝ Super Retina displej, kterĂ˝ tÄ› uchvátĂ­ vĹľdycky, kdyĹľ ho vezmeš do dlanÄ›. Displej dĂ­ky novĂ˝m vĂ˝robnĂ­m postupĹŻm a novĂ© technologii pĹ™esnÄ› kopĂ­ruje kĹ™ivky a elegantnÄ› zaoblenĂ© rohy telefonu.

 

Fotoaparáty

TrueDepth kamera.

Do malĂ©ho prostoru se nám podaĹ™ilo vmÄ›stnat technologie, kterĂ© patří k nejsofistikovanÄ›jším, co jsme kdy vyvinuli. VÄŤetnÄ› kamer a snĂ­maÄŤĹŻ systĂ©mu Face ID.

 

Animoji

TrueDepth kamera analyzuje vĂ­c neĹľ 50 rĹŻznĂ˝ch pohybĹŻ mimickĂ˝ch svalĹŻ a zrcadlĂ­ tvĹŻj vĂ˝raz ve 12 animovanĂ˝ch emotikonech Animoji. Nech za sebe promluvit pandu, prasátko nebo robota.

 

Face ID

Revoluce v rozpo­znávánĂ­.

SvĹŻj obliÄŤej teÄŹ mĹŻĹľeš používat jako heslo. Face ID je bezpeÄŤnĂ˝ novĂ˝ zpĹŻsob odemykánĂ­ telefonu a ověřovánĂ­ totoĹľnosti. Face ID používá TrueDepth kameru a dá se snadno nastavit. PromĂ­tá a analyzuje vĂ­c neĹľ 30 000 neviditelnĂ˝ch bodĹŻ, ze kterĂ˝ch sestavuje pĹ™esnou hloubkovou mapu tvĂ©ho obliÄŤeje.

 

Bezdrátové nabíjení

Bez drátu uĹľ ho i nabiješ.

iPhone X je navrĹľenĂ˝ pro budoucnost bez drátĹŻ, takĹľe se obejde bez nabĂ­jecĂ­ho kabelu. MĹŻĹľeš ho nabĂ­jet na podloĹľkách a stanicĂ­ch pro bezdrátovĂ© nabĂ­jenĂ­ v hotelech, kavárnách a na letištĂ­ch kdekoli na svÄ›tÄ›. Tohle je nabĂ­jecĂ­ podloĹľka AirPower. StaÄŤĂ­ kamkoli na jejĂ­ povrch poloĹľit iPhone, Apple Watch a AirPods a zaÄŤnou se bezdrátovÄ› nabĂ­jet.

 

iOS 11

Obří krok pro iPhone.

iOS je nejvyspÄ›lejší, nejintuitivnÄ›jší a nejbezpeÄŤnÄ›jší mobilnĂ­ operaÄŤnĂ­ systĂ©m na svÄ›tÄ›. Je vyvinutĂ˝ tak, aby ti pomohl dostat z iPhonu co nejvĂ­c. Přímo ze Zpráv to vem zkratkou k aplikacĂ­m. Vylepši si Live Photos parádnĂ­mi efekty. A objevuj s kamarády novou hudbu v Apple Music. PonoĹ™ se do svÄ›ta ohromujĂ­cĂ­ch AR her a aplikacĂ­ na nejvÄ›tší platformÄ› pro rozšířenou realitu na svÄ›tÄ›.

CenovĂ˝ alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jinĂ˝ kĂłd KÄŤ
HodnocenĂ­
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.