Samsung Galaxy S8 arctic silver

Samsung Galaxy S8 arctic silver - EU distribuce

Žádné hodnocení. Kód: 6000004 Produktové číslo: 887276207643
Výrobce: Samsung
Externý sklad - doba dodania 3-7 dní
15.480 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
 
Samsung Galaxy S8 arctic silver
Galaxy S8
Telefon bez hranic.
 
Revoluční design Galaxy S8 a S8 + vás zaujme na první pohled. Každou část displeje telefonu jsme přepracovali tak, abychom mohli zajít až za jeho hranice. Díky tomu si zážitek z prohlížení vychutnáte skutečně naplno, bez rušivého ohraničení. V porovnání s ostatními mobilními telefony stejných rozměrů, je displej Galaxy S8 a S8 + skutečně největší. A smartfony se kromě toho pohodlně ovládají a padnou přesně do ruky.
 
 
Design
Odstranili jsme hranice.
 
Téměř neohraničený a neuvěřitelně rozsáhlý displej Galaxy S8 a S8 + se přelévá až za okraje telefonu a vytváří tak jeho dokonalý tvar s úplně hladkým povrchem. Displej se rozprostírá po téměř celé přední straně telefonu a plynule přechází do kovového okraje. Výsledkem je nádherně zakřivený a bezchybně symetrický design.
 
Odolnost vůči vodě a prachu
Poradí si i v dešti.
 
Odteď už vůbec nevadí pokud vás zaskočí déšť a vy zrovna nemáte po ruce deštník. Se smartphonem najdete správnou cestu zcela bez problémů - kapky deště mu přitom nebudou dělat žádný problém. Podobně jako předchozí zařízení, přicházejí i Galaxy S8 a S8 + s certifikací IP68, která zajišťuje jejich odolnost vůči vodě a prachu.
 
*Voděodolnost do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut.
 
Fotoaparát
Stvořený pro všechny momenty.
 
Fotoaparáty většiny smartphonů podávají nejlepší výkon během dne. My ale víme, že vy svůj život žijete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Proto jsme pro Galaxy S8 a S8 + vyvinuli fotoaparát, který funguje skvěle ve dne v noci. S předním fotoaparátem Galaxy S8 a S8 + vyfotíte takové self, které budou chtít sdílet všichni vaši přátelé. S funkcí Smart Focus dokáže váš fotoaparát zaostřit na všechny osoby na fotografii. A to bez ohledu na to, zda smartphone držíte v ruce, nebo použijete Self tyč. S technologie multi-frame processing zhotovíte vysoce kvalitní snímky za každých okolností. Tma nebude pro vaše fotografie překážkou. Zadní fotoaparát Galaxy S8 a S8 + dokáže i za nepříznivých světelných podmínek zhotovit skvělé záběry. Hodnota světelnosti f / 1,7 a pixely ve velikosti 1,4 um zaručí pro vaše fotky dostatek světla za každých okolností.
 
Zabezpečení
Skener oční duhovky. Rozpoznání obličeje a o mnoho více.
 
Zjednodušte si život. Nezatěžujte svou paměť dalším heslem nebo PIN kódem. Smartphony Galaxy S8 a S8 + vám přinášejí tři rychlé a snadné způsoby odemknutí telefonu. Skener oční duhovky - podržte Galaxy S8 nebo S8 + před sebou a natočte smartphone tak, aby se vaše oči nacházely ve dvou kruzích na obrazovce. Nastane skenování vašich duhovek. A telefon se odemkne pomocí jediného pohledu. Pro odemknutí telefonu pomocí rozpoznání obličeje stačí zařízení podržet tak, jak byste si chtěli vyfotit šelfu. Odemknout Galaxy S8 nebo S8 + je díky tomu zcela jednoduché. Když vezmete Galaxy S8 nebo S8 + do ruky, tak se váš prst zcela přirozeně ocitne na skeneru otisků prstů na zadní straně. Telefon díky tomu odemknete jediným a zcela přirozeným pohybem. Smartphone dokonce není nutné ani probouzet.
 
 
Rozšiřitelná paměť
Více místa pro váš obsah.
 
Smazání souborů by měla být především vaše volba. A ne nutnost způsobena nedostatkem úložného prostoru. Celý svůj obsah můžete mít bez obav uložený v telefonu, paměť Galaxy S8 a S8 + lze rozšířit až o 256 GB.
 
10nm mobilní APU
Nový standard pro ještě vyšší výkon.
 
Aplikace se spouštějí rychleji, životnost baterie je delší, spotřeba energie o 20% nižší. Vyšší rychlost a větší výkon dodává Galaxy S8 a S8 + inovativní 10nm mobilní procesor. Telefony jsou tak rychlé a výkonné jako vy.
 
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.